W dniach 20-21 kwietnia 2016 roku, w Centrum medycyny Estetycznej ARKAMED oraz ATENA Centrum Zdrowia i Urody, odbyły się Dni Otwarte z marką NEAUVIA Organic.

Jest to pierwsza na świecie linia wypełniaczy tak bliskich naturze. Została opracowana przy użyciu najnowszych technologii, zapewniajacych niespotykaną dotąd czystość i bezpieczeńtwo. Składniki użyte do ich produkcji sprawiają, że wypełniacze NEAUVIA wyodrębniają się jako produkty najnowszej generacji.

Gościem specjalnym była przedstawicielka firmy NEAUVIA, pani Katarzyna Gawron, która na bieżąco udzielała naszym klientkom specjalistycznych porad i była „dobrym duchem” tego wydarzenia. Warto zaznaczyć, że tego typu Dni Otwarte firma NEAUVIA organizuje tylko w wyslelekcjonowanych gabinetach w Polsce – cieszymy się, że nasze Centrum znalazło się w tak wyjątkowym gronie.

Podczas tych dwóch dni pacjenci mogli skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, z wykorzystaniem wypełniaczy NEAUVIA Organic. Były to bardzo pracowite dni, lecz pełne wspaniałych efektów estetycznych. Nasz specjalista chirurg, lekarz Dariusz Myśliwy, jak zawsze stanął na wysokości zadania, dzięki czemu piękne panie wyszły od nas jeszcze piękniejsze. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zainteresowanie.

Ważna informacja dla klientek, które nie zdążyły poddać się zabiegom w minionych dniach – wypełniacze marki Neauvia Organic weszły na stałe do naszej oferty.

A zatem zapraszamy! Wszystkie możemy być jeszcze piękniejsze...

 

 

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]