Dnia 16 lutego 2017 r., w Restauracji Bistro Madame w Nysie, odbył się „Dzień z NEAUVIA”. Był to wyjątkowy, cudowny i niezapomniany wieczór. Dziękujemy wszystkim pacjentkom i klientkom za liczne przybycie i zainteresowanie.

NEAUVIA Organic to pierwsza na świecie linia wypełniaczy tak bliskich naturze. Została opracowana przy użyciu najnowszych technologii zapewniających niespotykaną dotąd czystość i bezpieczeństwo. Składniki użyte do ich produkcji sprawiają, że wypełniacze NEAUVIA Organic wyodrębniają się jako produkty najnowszej generacji.

Gośćmi specjalnymi były: pani Magdalena Wójcik - dyrektor generalny NEAUVIA Poland, pani Katarzyna Gawron i pani Adrianna Nowak. Serdecznie dziękujemy za spędzenie z nami tego Wyjątkowego Dnia, w którym niemożliwe stało się możliwe.
ATENA Centrum Zdrowia i Urody, przy współpracy z ARKAMED Centrum Medycyny Estetycznej oraz marką NEAUVIA Organic, przygotowało specjalną ofertę zabiegową z wykorzystaniem produktów do wypełniania i mezoterapii marki NEAUVIA Organic.

Wieczór umilił występ Dawida Makowskiego (piano) oraz Szymona Butora (wokal).

Zapraszamy na fotorelację ze spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]