W dniach 4-5 czerwca odbył się Wspólny Kongres Kosmoprof i Quatro 2017, w którym z ogromną przyjemnością uczestniczyliśmy. Tegorocznym miejscem spotkania był malowniczo położony Heron Live Hotel.

W ciągu dwóch dni odbywały się wykłady ekspertów, warsztaty prowadzone przez najlepszych specjalistów oraz prelekcje gości specjalnych. Zaprezentowane zostały premiery marek Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Intraceuticals oraz Saint Malo. Poruszono tematy ochrony skóry przed smogiem, rolę procesów inflammagingu w starzeniu się skóry, jak utrzymać prawidłowy poziom wody miedzykomórkowej, aby naprawić starzejące się komórki skóry.

Swoją premierę miał także zabieg URBAN RESPONSE Selvert Thermal, który jako jedyni w Polsce mieliśmy okazję testować przedpremierowo. Pani Barbara Myśliwy podzieliła się spostrzeżeniami na temat jego skuteczności i innowacyjności.

Pierwszego dnia odbyła się także uroczysta kolacja podczas której, na ręce pani Barbary, trafiła nagroda Clinica Estetica RVBSKINLAB 2017. Serdecznie dziękujemy za uznanie i docenienie naszego Centrum.

Zapraszamy na krótki fotoreportaż.

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]