Poprzedni wpis poświęcony był samodzielnemu oczyszczaniu oraz odtruwaniu skóry w domowym zaciszu. Zgodnie z zapowiedzią czas na drugą część artykułu, poświęconą zabiegom profesjonalnym.

 

 

 

 

 

Profesjonalne, głębokie oczyszczanie skóry twarzy w gabinecie komsetycznym polega na rozbijaniu spoiwa międzykomórkowego i usuwaniu warstwy rigowej naskórka. Procesy te zachodzą pod wpływem różnych substancji o działaniu złuszczającym, takich jak np. kwasy owocowe lub peelingi enzymatyczne. Nowoczesne zabiegi niosą za sobą dodatkowe działanie. Oprócz tego, że naskórek jest złuszczany, a pory odblokowane dostarczane są substancje przeciwzapalne, odciążające skórę z toksyn, odżywiające i nawilżąjące.

Skąd biorą się niechciane zmiany na skórze?

Głównym wrogiem naszej skóry są toksyny, które nie zatrzymują się na jej powierzchni lecz wnikają głęboko w komórki. Te szkodliwe substancje pochodzą nie tylko z zewnątrz ale także z wnętrza naszego ciała i produkowane są w obrębie samych komórek, szczególnie podczas procesów metabolicznych. Nadmierna produkcja sebum, zaburzone rogowacenie naskórka, zamiany hormonalne, stres - to przyczyny powstawania krostek.

 

Broń profesjonalna - czyli garść zabiegów gabinetowych

 

diego dalla palma - Cell Detoxium - odtruwanie komórkowe

Zacznijmy od zabiegu marki diego dalla palma - Cell Detoxium. O domowych preparatach z tej serii pisaliśmy w poprzednim artykule.

Zabieg ma na celu zwiększenie żywotności koórek. Działanie oparte jest na Cell Detoxium, składniku aktywnym przyczyniającym się do detoksykacji komórkowej, który stymuluje produkcję wewnątrzkomórkowych pęcherzyków zdolnych do znalezienia i rozbicia toksyn oraz niepotrzebnych elementów komórkowych, sprzyjając eliminacji toksycznych i nieporzebnych produktów komórkowych. Skóra odzyskuje harmonię i może się skutecznie regenerować i ulegać bio-rewitalizacji. Oprócz Cell Detoxium w zabiegu zastosowany jest kwas alfa-liponowy. Jest to naturalny przeciwutleniacz najnowszej generacji. Dzięki wszechstronnemu działaniu jest w stanie zwalczać wolne rodniki w każdej części komórki. Regeneruje i wzmacnia. Swoim działaniem ogranicza degenerację kolagenu, elastyny oraz zwalcza utratę zwartości i elastyczności tych struktur.

 

 

diego dalla palma - Oxygen

Intensywny zabieg natleniający, skierowany dla skór niedotlenionych, zmęczonych, szarych. Podnosi on poziom natlenienia i witalności w skórze. Siłą zabiegu są OZONIDY - stabilne formy ozonu. W kontakcie ze skórą uwalniają tlen, który przyspiesza mechanizmy regeneracji i odnowy komórek, pobudza produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Ponadto reguluje wydzielanie sebum oraz ma silne działanie oczyszczające, które korzystnie wpływa na stan skóry tłustej i zanieczyszczonej. Rewitalizuje skórę, które staje się bardziej promienna i elastyczna. Ułatwia usuwanie toksyn, stymuluje lokalne mikrokrążenie oraz pomaga w natlenianiu tkanki, nadając skórze naturalną świeżość.

 

 

Geneo - ekspresowa pielęgnacja skóry 3w1

Urządzenie GeneoTM to przełomowa technologia, która wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu i zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia. Podczas zabiegu dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla, pobudzenia krążenia krwi, która intensywnie dotlenia obszar zabiegowy. GeneoTM to błyskawiczny zabieg, polecany do każdego typu skóry.

 

                                            

 

Wykonywanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, pamiętając o prawidłowej pielęgnacji skóry w domu pozwoli zachować młodość na dłużej. 

 

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]