Dłonie są naszą wizytówką, dlatego powinniśmy poświęcać im szczególną uwagę przez cały rok. Delikatna 
  skóra dłoni zbudowana jest z podścieliska łącznotkankowego, które składa się z trzech rodzajów włókien:
  kolagenowych, sprężystych i retikulinowych. Cienka tkanka podskórna pozbawiona jest prawie całkowicie
  gruczołów łojowych, co skutkuje redukcją sebum. Za wzmożoną utratę wody odpowiedzialna jest obecność
  wielu gruczołów potowych, co wspomaga wysuszenie skóry.
Na co dzień spotykamy się z wieloma czynnikami zewnętrznymi, które źle wpływają na kondycję skóry naszych dłoni. Każda z nas spotkała się z problemem odwodnionej, szorstkiej, suchej skóry. Przyczyniają się do tego promienie UV, wysokie i niskie temperatury, mała wilgotność powietrza, detergenty i inne substancje chemiczne, zbyt częsty kontakt z wodą, zwłaszcza chlorowaną. Nadmierne wysuszenie dłoni zwiększa również skłonność do reakcji alergicznych.
Szkodliwe czynniki przyspieszają pojawienie się oznak starzenia. Najbardziej popularne to przebarwienia, linie – zmarszczki, bruzdy. W codziennej pielęgnacji musimy pamiętać o częstym stosowaniu kremów z filtrem, a także nie zapominać o profesjonalnej pielęgnacji w gabinecie. Skóra dłoni oraz stan paznokci od razu wskazują na stan zdrowia organizmu. Aby prawidłowo pielęgnować te okolice w naszym Centrum posiadamy ofertę od A do Z. Od manicure biologicznego, w którym opracowujemy płytkę paznokci oraz skórki, a także dobieramy odpowiednie produkty odżywcze, po zabiegi medycyny estetycznej. Mocno rozbudowana oferta pozwala nam dobrać idealną opcję dla siebie.

 

Pielęgnacja paznokci:
STRIPLAC – jest to trwały lakier usuwany bez użycia zmywacza. Lakiery firmy Alessandro utrzymują się nawet do 10 dni. Tego typu lakiery charakteryzują się wysoką odpornością na odpryskiwanie. Szybkie usuwanie jest ogromną zaletą tego rodzaju manicure.


Vinylux – lakier, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Daje niepowtarzalny połysk na ok. 10 dni.


Manicure hybrydowy – jest to manicure utwardzany w lampie UV. Utrzymuje się do trzech tygodni. Dzięki tej metodzie uzyskujemy trwały i piękny połysk paznokci.
Metoda żelowa – zabieg, dzięki któremu możemy przedłużyć i wzmocnić naturalną płytkę paznokcia oraz wymodelować jej kształt. Bardzo trwał efekt utrzymujący się do 4 tygodni.

 

 

 

 

Pielęgnacja dłoni:
Aroma SPA manicure ALESSANDRO – łączy ze sobą pielęgnację dłoni jak i paznokci. Przede wszystkim jest to zabieg w pełni sterylny. Rękawice parafinowe są jednorazowe. Pełna regeneracja skóry, relaks dla napięć mięśniowych oraz lifting i nawilżenie w jednym.


Lifting laserowy CO2 – jedna z najnowszych metod odbudowy i rewitalizacji skóry. Światło lasera działa pobudzająco na komórki skóry przez co zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, przez co wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry. Działamy także na przebarwienia oraz wygładzane są płytkie zmarszczki.


Mezoterapia – zabieg wykonywany przez lekarza specjalistę, jest idealna profilaktyką przeciw starzeniu się skóry. Polega na wstrzykiwani małych dawek substancji aktywnych w skórę.


Regeneris osocze bogatopłytkowe – pobudzanie komórek organizmu do regeneracji. Sygnał do odnowy i rewitalizacji. Ta metoda daje długotrwałe efekty, jest naturalna oraz biokompatybilna z naszym organizmem. W tym zabiegu nie wstępuje ryzyko pojawienia się alergii, nietolerancji czy innych reakcji immunologicznych.


Palomar lux G laser – jest to najefektowniejszy sposób redukowania przebarwień oraz innych niedoskonałości.


Neauvia Organic Stimulante – łączy efekt wypełnienia i biostymulacji. Kwas hialuronowy ma silne właściwości wiążące wodę i wspaniale zadba o Twoje dłonie. Dodatkowo zawartość hydroksyapatydu wapnia dodatkowo silnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Efekt wypełnienia utrzymuje się ok. 10 miesiący.


Volumetria – zabieg z użyciem nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Dłonie nabierają pełnego wyglądu, zmniejsza się widoczność naczynek oraz przebarwień. Dodatkowym atutem jest nawilżenie dłoni oraz zdolność do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny.

 

 

 

 

Zadbane dłonie stanowią naszą wizytówkę. Dzięki pięknym paznokciom, zdrowej i nawilżonej skórze nabieramy pewności siebie. Zapraszamy do Centrum Zdrowia i Urody Atena na profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne skóry dłoni.

 

 

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]