Dziś chciałbyśmy przybliżyć Wam nieco temat mezoterapii frakcyjnej, czyli zabiegu
    z wykorzystaniem urządzenia
NANOFRAX. Dobierając odpowiednią końcówkę
    możemy działać na poziomie samego naskórka lub naskórka i skóry
właściwej.

 

 

 


NANOTERAPIA - metoda podania substancji aktywnej da naskórka. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezkrwawy i nie powoduje powstania stanu zapalnego, dzięki czemu może być stosowany przez cały rok, a nawet u osób chorujących na cukrzycę. Sterylne, jednorazowe kartridże stosowane w naszym Centrum posiadają wysokogatunkowe igły z czystego tytanu. Dzięki powstałym w trakcie zabiegu niewielkim uszkodzeniom naskórka, wnikanie składników czynnych zwiększa się prawie o 80%. Dodatkowo następuje wzrost produkcji naturalnego czynnika nawilżającego naszej skóry. A dzięki stymulacji komórek macierzystych następuje ich szybsze i większe namnażanie, w wyniku którego poprawia się struktura i napięcie skóry. Do pozostałych efektów nanoiniekcji zaliczyć możemy poprawę kolorytu i zapobieganie przebarwieniom, łagodzenie zaczerwienienia skóry, czy też wzmacnianie skóry naczyniowej.

MIKROTERAPIA - metoda podania substancji aktywnej do naskórka i skóry właściwej. Zabiegowi temu towarzyszy powstanie stanu zapalnego, uwalnianie czynników wzrostu z krwi i remodeling skóry. W zależności od problemu, na który chcemy zadziałać i wskazań, a także po wykluczeniu przeciwwskazań, ustala się odpowiednia długość igieł (od 0,1 mm do 2,5 mm). W wyniku mikroiniekcji następuje przebudowa naskórka i głębszych warstw skóry, pobudzenie powstawania nowych naczyń krwionośnych, wyrównanie kolorytu, spłycenie zmarszczek oraz poprawa gęstości skóry.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg? Dla wszystkich. Spróbuj koniecznie jeśli borykasz się:

  • ze zmarszczkami,
  • z utratą jędrności skóry,
  • z przebarwieniami i nierównym kolorytem, poszarzałą skóra,
  • z bliznami różnego pochodzenia,
  • z rozstępami.

Zapraszamy do ATENA Centrum Zdrowia i Urody! Nasi specjaliści rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości związane z zabiegiem NANOFRAX, wykluczą przeciwwskazania oraz pomogą dobrać odpowiednia terapię, aby efekty zadowolił nawet najbardziej wymagających klientów.

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]