Jesień – czas na laser!

 

 

Jesień to najlepszy czas, aby rozpocząć zabiegi laserowe. Słońce nie jest już intensywne, a do mrozów jeszcze daleko. Wiele osób skarży się na problemy związane z przebarwieniami, rozszerzonymi naczyniami czy „pajączkami” na nogach. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Redukcja tych niedoskonałości sprawia, że wyglądamy i czujemy się lepiej.

Zabiegi laserowe w naszym Centrum cieszą się dużą popularnością. Laser Palomar ze specjalistycznymi głowicami LuxG i Lux1064 zapewnia komfort, bezpieczeństwo i efektywność zabiegu.
Głowica LuxG działa na wielu płaszczyznach :
- fotoodmładzanie
- redukcja zmian pigmentowych

- redukcja zmian naczyniowych

- redukcja plam starczych
- redukcja rumienia
- redukcja zmian rubinowych


Światło emitowane przez głowicę pochłaniane jest przez pigment w przebarwieniu i hemoglobinę w widocznych naczyniach krwionośnych. Proces regeneracji uzależniony jest od rodzaju zmiany jaka występuje na skórze. Jednak po około dwóch tygodniach zmiany stają się mniej widoczne.

Głowica Lux1064 zajmuje się rozszerzonymi naczyniami na nogach. Działanie tej głowicy pozwala zmniejszyć ich widoczność. W nieinwazyjny sposób możemy zlikwidować drobne czerwone żyłki oraz nawet obszerne naczynia w kolorze niebieskim lub fioletowym. Głowica 1064 wykonana jest ze specjalnego szafirowego szkła, dzięki czemu w szybki i nieinwazyjny sposób pozbywamy się tzw. „pajączków”. Poprawę wyglądu możemy zauważyć już po pierwszym zabiegu.


Seria zabiegów laserowych przyniesie szybkie efekty i będzie idealną inwestycją w samego siebie. Laser Palomar z głowicami LuxG i Lux1064 uważany jest są jeden z najlepszych na świecie.
Zapraszamy do naszego Centrum na zabiegi laserowe!

Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]