ATENA Centrum Zdrowia i Urody w Nysie istnieje na rynku od 1993 roku. Długotrwałe doświadczenie w branży kosmetologicznej i medycyny estetycznej ma znaczący wpływ na wysoką jakość wykonywanych usług.

       Nasze Centrum ściśle współpracuje z Centrum Medycyny Estetycznej Arka-Med, prowadzoną przez specjalistę chirurga Dariusza Myśliwy, należącego do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Po drodze zdobyliśmy wiele cennych nagród i wyróżnień, doceniających naszą pracę. Otrzymaliśmy m. in.:

         1. Najlepszy Gabinet Roku 2016
         2. Najlepsza Klinika wg. magazynu Gentleman 2016
         3. Statuetka Clinica Estetica RVB SKINLAB 2016
         4. Medal Polskiej Przedsiębiorczości FIRMA ROKU 2016
         5. Medal Polskiej Przedsiębiorczości FIRMA ROKU 2015

         6. Statuetka Clinica Estetica RVB SKINLAB 2015
         7. Certyfikat Uczciwości 

Aktywnie współpracujemy z lokalnym środowiskiem, co zostało zauważone i wyróżnione przez Powiatowy Urząd Pracy w Nysie, poprzez nadanie członkostwa w Elitarnym Klubie Pracodawców Powiatu Nyskiego "Klub 100" oraz Partnera Programu Karta Młodego Przedsiębiorcy.

Uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych szkoleniach oraz sympozjach w Atenach, Barcelonie, Rzymie. Zdobywamy tam wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się na różnych konferencjach np.: Dress for Success Poland 2015 w Opolu.

Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa przy najwyższej skuteczności zabiegów. Dysponujemy zarówno specjalistycznymi urządzeniami o najwyższej jakości, jak i produktami światowych marek kosmetycznych, takich jak Intraceuticals, Diego dalla Palma, Selvert Thermal czy Dermaquest.

W ofercie ATENA Centrum Zdrowia i Urody znajdują się zabiegi zarówno z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej  oraz chirurgii, dedykowane indywidualnie każdemu klientowi. Dbamy, aby dostosować światowe technologie i preparaty do potrzeb klientów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przekładających się na Państwa satysfakcję.

Zadowolenie klienta ma swoje źródło w jakości usługi, wpływającej na cenę, w skład której wchodzą:

         1. Doświdczenie, wiedza i kwalifikacje personelu potwierdzone dyplomami specjalizacyjnymi
         2. Najwyższej jakości certyfikowany sprzęt medyczny
         3. Oryginalne produkty światowych marek, dostępnych tylko w wyselekcjonowanych gabinetach
         4. Standard gabientów dostosowany do jakości wykonywanych zabiegów i potrzeb klientów
         5. Polityka jakości

Stale szukam inspiracji dla podnoszenia jakości oferowanych zabiegów. Znajduję ją w ludziach i ciekawych zakątkach świata. Najwięcej wyniosłam z moich podróży do Australii. Odziwedziłam tam kliniki medycyny estetycznej, w których stosowane są produkty australijskiej marki Intraceuticals.  Dzięki tym doświadczeniom mogłam po raz kolejny zasięgnąć wiedzy u źródła, co ponownie utwierdziło mnie w przekonaniu o doskonałości tych zabiegów i skuteczności preparatów do pielęgnacji Intraceuticals.

Dlatego dumna jestem z tego, że wszystkie zabiegi, z których korzystają klienci na całym świecie, mogę zaproponować Państwu właśnie u nas
w ATENA Centrum Zdrowia i Urody w Nysie.

Zachęcam do odwiedzenia naszego Centrum, gdzie wraz ze swoim zespołem dołożę wszelkich starań, abyście Państwo poczuli pełen komfort
i bezpieczeństwo naszych usług.

 

 A zatem do zobaczenia...        

 

 

         

 

 Strona wykorzystuje Cookies do celów statystycznych (google analytics). Informacje czym są cookies i jak je wyłączyć znajdują się TUTAJ [akceptuję - zamknij]